CCT dhe Dritë LED e rregullueshme me fuqi

Karakteristikat e produktit

1. Zëvendësimi i drejtpërdrejtë i shufrave fluoreshente

2. Sipërfaqe e bardhë e shndritshme e mbarimit me difuzor polikarbonat të ekstruduar

3. Çelësi CCT me tre ngjyra i disponueshëm i ndryshuar midis 3000K-4000K-5000K

4. Fuqia e ndërprerësit të zhytjes e rregullueshme midis 18W, 28W, 38W dhe 55W

5. 3 orë bateri emergjente në dispozicion;

6. 50.000 orë jetëgjatësi;


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Veçoritë

CCT dhe fuqia e rregullueshmeShportë LED,alternativë ndaj dritave me shirit LED, me konfigurim kompakt ofron ndriçim të lartë.Kjo dritë e re LED mund të përdoret për të zëvendësuar llambat tradicionale me llamba fluoreshente.Gjatësia e produktit disponohet në 2ft, 4ft dhe 5ft, me opsione për sensor, emergjencë, DALI, fleksibël për aplikimet e ndriçimit të përgjithshëm.

Specifikime teknike

Numri i modelit.

Madhësia

(cm)

Fuqia

(W)

Tensioni i hyrjes

(V)

CCT

(K)

Lumen

(lm)

CRI

(Ra)

PF

Norma e IP

Garancia

BA009-06C018

60

18

AC200-240

3000-6500

1680

>80

>0.9

IP20

5 vite

BA009-12C028

120

28

AC200-240

3000-6500

3360

>80

>0.9

IP20

5 vite

BA009-12C038

120

38

AC200-240

3000-6500

4560

>80

>0.9

IP20

5 vite

BA009-15C035

150

38

AC200-240

3000-6500

4560

>80

>0.9

IP20

5 vite

BA009-15C055

150

55

AC200-240

3000-6500

6600

>80

>0.9

IP20

5 vite

Dimensioni

Dimensioni

Numri i modelit.

A(L=mm)

B(W=mm)

C(H=mm)

BA009-06C018

600

55

66

BA009-12C028/38

1200

55

66

BA009-15C038/55

1500

55

66

Instalimi dhe instalimet elektrike

Batten三色温款说明书.cdr

Paketa

Madhësia Kuti e brendshme Kartoni Master Q`ty/Karton NW/Karton GW/Karton
600 mm 605 x 71 x 62 mm 620 x 370 x 140 mm 10 copë 5 kg 6.4 kg
1200 mm 1205 x 71 x 62 mm 1220 x 370 x 140 mm 10 copë 8.8 kg 11.3 kg
1500 mm 1505 x 71 x 62 mm 1520 x 370 x 140 mm 10 copë 10.8 kg 14.5 kg

Aplikacion

1.Ndriçimi industrial: fabrika, magazina, punishtja etj
2.Ndriçimi komercial: market darke, familja mart, qendra tregtare, parkingje etj.
3.Ndriçimi publik: shkolla, spitali, korridori, stacioni i metrosë, stacioni i trenit, terminali i aeroportit, etj.

batten led Aplikim

Ne mbështesim parametrat, specifikimet dhe paketën e të gjitha produkteve të bëra me porosi.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni