Dritë lineare tre-rezistente LED e hollë 120 cm 40 W

Karakteristikat e produktit

 1. Profili i shkëlqyer alumini më i mirë për përçueshmëri termike;
 2. Mbulesa PC me transmetueshmëri të lartë me shpërndarje të mirë të dritës, shkëlqim të ulët;
 3. Mund të lidhet në seri;
 4. Furnizimi me energji Tridonic dhe OSRAM për të siguruar 50,000 orë jetëgjatësi;
 5. EMC, LVD dhe RoHS certifikuar;
 6. Drita lineare e trefishtë LED zbatohet gjerësisht në shitje me pakicë, fabrikë, depo, garazh etj


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Veçoritë

Drita e hollë Tri-rezistente është dizajn i lidhur dhe i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri IP65.Mund të zëvendësojë dritat tradicionale të trefishta dhe përdoret gjerësisht në parkingje nëntokësore, stacione metroje, aeroporte, porte, fabrika, tunele nëntokësore dhe mjedise të tjera me lagështi.

1. IP65 i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri

2. Sistemi i mbrojtjes nga nxehtësia, me drejtues të brendshëm të shkëlqyer

3. Montimi në sipërfaqe dhe instalimi i pezullimit

4. Ndezja/Fikur, Emergjenca, Senori i lëvizjes me mikrovalë dhe versioni Dimming

5. Shijoni instalimin pa probleme, të sigurt dhe të lehtë

Specifikime teknike

Numri i modelit.

Madhësia

(cm)

Fuqia

(W)

Tensioni i hyrjes

(V)

CCT

(K)

Lumen

(lm)

CRI

(Ra)

PF

Norma e IP

Certifikata

TP002-06C020

60

20

AC220-240

3000-6500

2400

>80

>0.9

IP65

EMC, LVD

TP002-12C040

120

40

AC220-240

3000-6500

4800

>80

>0.9

IP65

EMC, LVD

TP002-15C060

150

60

AC220-240

3000-6500

7200

>80

>0.9

IP65

EMC, LVD

Dimensioni

01

Numri i modelit.

A(L=mm)

C(W=mm)

D(H=mm)

TP002-06C020

600

69

65

TP002-12C040

1200

69

65

TP002-15C060

1500

69

65

Instalimi

2 3

Instalime elektrike

02

Paketa

Madhësia

Fuqi e vlerësuar

Kuti e brendshme

Kartoni Master

Sasia/Karton

NW/Karton

GW/Karton

600 mm

20 W

660x77x74mm

680x250x240mm

9 copë

7.2 kg

8.9 kg

1200 mm

40 W

1260x77x74mm

1280x250x240 mm

9 copë

11.7 kg

13.8 kg

1500 mm

60 W

1560x77x74mm

1580x250x240mm

9 copë

13.5 kg

16.7 kg

Aplikacion

 1. Punëtori, impiant riparimi;
 2. Fabrika, magazina, parkingu;
 3. Stacioni hekurudhor, aeroporti, stacioni MTR;

Dritë led lineare tre-rezistente (2)

Dritë led lineare tre-rezistente (1)

Ne mbështesim parametrat, specifikimet dhe paketën e të gjitha produkteve të bëra me porosi.

Klientët janë të mirëpritur ngrohtësisht të vizitojnë fabrikën tonë!


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni