Избрана Производи

 • Ние сме професионални производителот со одличен тим, кои се квалификувани и искусни во R & D, продажба и техничка поддршка.Ние сме професионални производителот со одличен тим, кои се квалификувани и искусни во R & D, продажба и техничка поддршка.

  ПРОФЕСИОНАЛНА

  Ние сме професионални производителот со одличен тим, кои се квалификувани и искусни во R & D, продажба и техничка поддршка.
 • Ние сме Добиени ISO-9001: 2015 сертификат за систем за управување со квалитет, исто така, имаме строго контрола на процесот на производство и квалитетот на материјалот набавки.Ние сме Добиени ISO-9001: 2015 сертификат за систем за управување со квалитет, исто така, имаме строго контрола на процесот на производство и квалитетот на материјалот набавки.

  КВАЛИТЕТ

  Ние сме Добиени ISO-9001: 2015 сертификат за систем за управување со квалитет, исто така, имаме строго контрола на процесот на производство и квалитетот на материјалот набавки.
 • Под одредени услови, врз основа на дизајн на производи и развој, брзината на развој на производи со високи перформанси и конкурентна производство ефикасност да се задоволат потребите на купувачот.Под одредени услови, врз основа на дизајн на производи и развој, брзината на развој на производи со високи перформанси и конкурентна производство ефикасност да се задоволат потребите на купувачот.

  ОЕМ и ODM

  Под одредени услови, врз основа на дизајн на производи и развој, брзината на развој на производи со високи перформанси и конкурентна производство ефикасност да се задоволат потребите на купувачот.
 • СЕРВИС

  "Клиентот е секогаш во право", ќе стави на нашите клиенти и квалитетот во работата центар.

ЗА НАС

Eastrong осветлување копродукции, Ltd е модерна LED осветлување производителот интегрирање со R & D, производство, продажба и услуги, кои се добиени ISO-9001: 2015 сертификат за систем за управување со квалитетот. Фабриката е основана во 2017 година, кој се наоѓа во Dongguan, провинцијата Гуангдонг. Како глобален LED осветлување производителот, компанијата има широк спектар на производи, вклучувајќи: LED панел светлина, LED цевка светлина, IP65 предводена tri-доказ светилки, LED ленти, LED експлозија-доказ светилки, LED прочистување светла, LED противобактериен светла, LED светла за итни случаи, LED УВ ламба, LED таванот светилка, висок шуплина светилка, висок шуплина светилка далечински уред и други осветлување производи.

Примена Површина

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Дали сакате да се запознаат со најновите трендови, иновации и соопштенија за LED осветлување индустрија? Ако е така, треба да се обрне внимание да се фокусира на Eastrong осветлување, ние ќе продолжиме да ги објави сите информации што ви треба да знаете за ЛЕР и комерцијални и индустриски осветлување. Проверете нашата најновите вести подолу: