Lajmet e Kompanisë

 • Përparësitë e dritave LED në lidhje me dritat tradicionale halogjene

  Përparësitë e dritave LED në lidhje me dritat tradicionale halogjene

  Krahasuar me llambat e zakonshme inkandeshente ose halogjene, llambat tradicionale fluoreshente, dritat LED me llamba kanë përparësi të dukshme:.1.Super kursim energjie: (kurseni 90% të faturës së energjisë elektrike, 3~5 drita LED ndezur, matësi i zakonshëm i energjisë elektrike nuk rrotullohet!) 2. Jetë shumë e gjatë: (9...
  Lexo më shumë
 • Njoftim për festën e Ditës së Punës 2022

  Njoftim për festën e Ditës së Punës 2022

  I dashur klient.Faleminderit për mbështetjen dhe besimin tuaj të vazhdueshëm në Eastrong Lighting!Sipas orarit të festave të qeverisë, festa e Ditës së Punës në vitin 2022 do të jetë nga data 1 maj deri më 4 maj 2022. Ju urojmë juve dhe familjes suaj një festë të qetë dhe të shëndetshme!Eastrong (Dongguan) Lighti...
  Lexo më shumë
 • Njoftim për festën e Vitit të Ri 2022

  Njoftim për festën e Vitit të Ri 2022

  Festa: 1 janar 2022 ~ 3 janar 2022 Ju uroj Gëzuar Vitin e Ri ~ Eastrong Team Eastrong (Dongguan) Lighting Co., Ltd Adresa nr. 3, Fulang Road, Huang...
  Lexo më shumë
 • Njoftimi për festën e Ditës Kombëtare

  Njoftimi për festën e Ditës Kombëtare

  Festa: 1-4 tetor Gëzuar Ditën Kombëtare.Eastrong (Dongguan) Lighting Co., Ltd Eastrong (Dongguan) Lighting Co., Ltd Adresa nr. 3, Rruga Fulang, Huangjiang T...
  Lexo më shumë
 • Njoftimi për pushime (01 janar 2021 - 03 janar 2021)

  Njoftimi për pushime (01 janar 2021 - 03 janar 2021)

  Falenderojmë të gjithë klientët dhe miqtë për besimin dhe mbështetjen tuaj në vitin 2020. Festa e Vitit të Ri 2021 po afron.Eastrong Team do të jetë e mbyllur në ditët në vijim për festat e fundvitit dhe të Vitit të Ri.Orari i pushimeve 01 janar 2021 – 03 janar 2021 Kërkojmë ndjesë për mbledhjen...
  Lexo më shumë
 • Njoftimi për Festën e Festës së Ditës Kombëtare dhe Festivalit të Mesvjeshtës

  Njoftimi për Festën e Festës së Ditës Kombëtare dhe Festivalit të Mesvjeshtës

  Faleminderit të gjithë klientëve për besimin dhe mbështetjen tuaj në kompaninë tonë në 9 muajt e fundit.Festa Kombëtare dhe Festa e Festës së Mesvjeshtës 2020 po afron.Kombinuar me situatën aktuale të kompanisë sonë, koha jonë e pushimeve është si më poshtë: Koha e pushimeve: 01 tetor, 2...
  Lexo më shumë
 • Kolegët e rinj marrin pjesë në trajnimin e Alibaba

  Kolegët e rinj marrin pjesë në trajnimin e Alibaba

  jQuery( ".fl-node-5f5c411e1fad1 .fl-number-int" ).html( "0" );100% Ekipi ynë Alibaba është një grup pozitiv.Pas një jave stërvitje, ne ndjejmë plotësisht një...
  Lexo më shumë
 • Prodhimi dhe dërgimi i kornizës së panelit LED 5000 copë

  Prodhimi dhe dërgimi i kornizës së panelit LED 5000 copë

  Kompania jonë ka përfunduar së fundmi një porosi për 5000 grupe kllapash për montim të dritave të panelit.Nga përpunimi i lëndëve të para si prerja, shpimi, gërshetimi, deri te spërkatja me pluhur, ne ndjekim rreptësisht standardet e cilësisë së klientit tonë.Përpara paketimit, stafi ynë cilësor do të inspektojë çdo det...
  Lexo më shumë
 • Festivali i Varkës se Dragoit

  Festivali i Varkës se Dragoit

  Festivali i Varkave të Dragoit, Festivali është në ditën e pestë të majit në kalendarin hënor, Ngrënia e Zongzi dhe gara me varkë me kanotazh me Dragon janë zakone të domosdoshme të Festivalit të Varkave të Dragoit.Në kohët e lashta, njerëzit adhuronin "Dragoin që ngrihet në parajsë" në këtë festë.E cila ishte një ditë e mirë.Në ank...
  Lexo më shumë
 • Ne ndihmojmë klientin të bëjë Cloud-QC në internet

  Ne ndihmojmë klientin të bëjë Cloud-QC në internet

  Për shkak të ndikimit të epidemisë globale, me zhvillimin e shpejtë të rrjetit dhe zhvillimin e modelit të drejtpërdrejtë, tashmë po bëhet shumë punë përmes rrjetit online, duke përfshirë ekspozitën aktuale është zhvendosur në internet, gjithashtu kemi përfunduar një inspektim i cilësisë së resë kompjuterike për shërbimin tonë...
  Lexo më shumë
 • Dita Ndërkombëtare e Dritës 16 maj

  Dita Ndërkombëtare e Dritës 16 maj

  Drita luan një rol qendror në jetën tonë.Në nivelin më themelor, nëpërmjet fotosintezës, drita është në origjinën e vetë jetës.Studimi i dritës ka çuar në burime alternative premtuese të energjisë, përparime mjekësore shpëtimtare në teknologjinë dhe trajtimet e diagnostikimit, internet me shpejtësi të dritës dhe...
  Lexo më shumë
 • Tre panele LED 40HQ përfunduan prodhimin dhe dërguan

  Tre panele LED 40HQ përfunduan prodhimin dhe dërguan

  Në dy muajt e fundit, ne kemi përfunduar prodhimin e tre dritave të panelit LED të sasisë 40HQ.Nga prokurimi i materialeve, inspektimi i cilësisë deri te montimi dhe testet e vjetërsisë, ne kemi bërë 100% përpjekje për të bërë më të mirën tonë, kemi besim për të ofruar cilësinë më të lartë për klientët dhe çdo përdorues.&nb...
  Lexo më shumë
12Tjetra >>> Faqe 1/2